Pieveic muzeja spēles un cīnies ar "bosiņu"!

Kāds ir "Spēļu Muzeja" stāsts?

Jūs dodaties apmeklēt neparastu spēļu muzeju. To apmeklēt var tikai komandās - 2-5 dalībnieki vai 3-6 bērni no 8 gadu vecuma. Muzejā komandas varēs ne tikai aplūkot, bet arī īpašā veidā pieveikt 20.gs. un senāk radītas spēles, kā Monopols, Twisters, Super Mario u.c. Tomēr tikai paši izveicīgākie un radošākie nokļūs līdz pēdējam līmenim - "bosiņam" vārdā EGO! Pieveiksiet EGO - kļūsiet par uzvarētājiem! Un vēl - tas viss jāiespēj 1 stundas laikā, savādāk spēle beidzas un EGO Jūs ir uzvarējis!

 

Kas jādara, lai piedalītos?

 

Lai piedalītos izbēgšanas spēlē nav vajadzīgas priekšzināšanas. Galvenais ir rezervēt sev vēlamo laiku šajā lapā vai pa telefonu +371 27767876 un atnākt gataviem mesties piedzīvojumā. 

Bērnu komandas no 8-13 gadiem spēlē administratora pavadībā.

Ko darīt ja esat vairāk kā atļautais dalībnieku skaits?

 

Iesakām sadalīties vairākās komandās. Mums ir pieejamas ballīšu telpas ar dīvānu, galdu uzkodām, retro spēļu konsolēm, projektoru, XBOX spēļu konsoli ar kustību sensoru KINECT, mazāku bērnu stūrīti, galda futbolu un dažādām citām galda un atjautības spēlēm. Telpas var uzņemt līdz 15 viesiem un būs interesanti kā bērniem, tā pieaugušajiem.

Vairāk info pa telefonu 27767876 vai e-pastā info@timemachine.lv

Rezervācija un cena

Darbadienās - 20 EUR/komanda

Brīvdienās - 30 EUR/komanda

 

Apmaksa par spēli notiek uz vietas skaidrā naudā.

Adrese - Valmiera, Stacijas iela 30, LV-4201

E-pasts - info@timemachine.lv

Tel. - +37127767876

© Timemachine 2016-2019.