Izaicini sevi, draugus, ģimeni vai darba biedrus un piedalies izlaušanās piedzīvojumos Valmierā.

Pieejamas divas spēles:

    Misija "1961"                          Piedzīvojums Spēļu Muzejā

           2-4 dalībnieki

           No 14 gadiem

2-5 dalībnieki - parastā spēle

3-7 dalībnieki - bērnu spēle

Bērnu spēle no 8 gadiem

Kas ir izlaušanās spēle?

Tas ir piedzīvojums vairāku cilvēku komandai, kas tiek ieslēgta telpā. Izkļūt iespējams strādājot komandā, pildot dažādus tematiskus uzdevumus, risinot mīklas un meklējot apslēptas atslēgas. Spēle jāpabeidz 1 stundas laikā, savādāk esat zaudējuši. Šāds piedzīvojums ir laba izvēle dzimšanas dienas dāvanai, draugu, vecpuišu un vecmeitu ballītēm, ģimenes atpūtai vai vienkārši jautram vakaram.

 

Kas jādara, lai piedalītos?

 

Lai piedalītos izlaušanās spēlē nav vajadzīgas priekšzināšanas. Izvēlieties sev tīkamo spēli, nospiežot uz spēles attēla, veiciet rezervāciju internetā vai pa telefonu +371 27767876 un esiet gatavi mesties piedzīvojumā. 

Cena

Darbadienās - 25 EUR/komanda

Brīvdienās - 35 EUR/komanda

 

Apmaksa par spēli notiek uz vietas skaidrā naudā.

Īpašie piedāvājumi!

Ko darīt ja esat vairāk kā atļautais dalībnieku skaits?

 

Ja esat 2 komandas, iesakām doties uz spēli Stacijas ielā 30(Spēļu Muzejs), sadalīties un kamēr viena komanda "izlaužas", otra izmanto atpūtas stūrīti ar dīvānu, galdu uzkodām, retro spēļu konsoli un iespēju sekot līdzi izlaušanās spēlei uz ekrāna.

 

Ja esat vairāk kā 2 komandas, par papildu samaksu pieejamas atsevišķas atpūtas telpas ar galdu, projektoru, XBOX spēļu konsoli ar kustības sensoru KINECT, galda futbolu un dažādām citām galda un atjautības spēlēm. Telpas var uzņemt līdz 20 viesiem atkarībā no pasākuma plāna. Vairāk info pa telefonu 27767876 vai e-pastā info@timemachine.lv

© Timemachine 2016-2018.